Osnovna škola Sidonije Rubido-Erdödy Gornja Rijeka

« Prosinac 2019 »

Po završetku školovanja htio/la bih:

Sigurno na web

Zaštita i prava djece

Ispis statistike od 21. 9. 2011.

INTERNET
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NOVA OBAVIJEST O FINANCIRANJU NABAVE DRUGIH OBRAZOVNIH I POMOĆNIH MATERIJALA OD STRANE POJEDINIH OPĆINA
Autor: Darko Zvonar, 24. 7. 2019.

Općina Kalnik financirat će nabavu drugih obrazovnih i pomoćnih materijala – radnih bilježnica, nastavnih listića te likovnih mapa, a za 5. razred i geografskih atlasa. Nabavu će provesti škola.

Sukladno tome, učenici iz Vojnovca Kalničkog, Popovca Kalničkog i Donje Obreži koji pohađaju OŠ Sidonije Rubido Erdödy, udžbenike i druge gore navedene obrazovne i pomoćne materijale dobit će na početku nastave u svojoj školi.

Već smo objavili u obavijesti prije tjedan dana vezano uz financiranje nabave drugih obrazovnih i pomoćnih materijala da Općina Gornja Rijeka i Općina Sveti Petar Orehovec financiraju nabavu radnih bilježnica, nastavnih listića, kutija za tehnički, udžbenika za glazbeni u 1. razredu i mapa za likovnu kulturu.

Roditelji naših učenika s područja Grada Novog Marofa i Općine Visoko sami nabavljaju druge obrazovne i pomoćne materijale.

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Autor: Darko Zvonar, 24. 7. 2019.