« Svibanj 2024 »

Nabava NOVIH udžbenika
Autor: Slavko Marenčić, 17. 6. 2010.

Poštovani roditelji pristigla nam je obavijest o mogućoj nabavi udžbenika i dostavi na kućnu adresu. Detalje pogledajte tako da kliknete na link Više!

Citiramo dopis kojeg smo dobili putem maila:

Poštovani,

Na našem portalu udzbenik.hromogućili smo korisnicima pregled popisa obveznih udžbenika za sve osnovne škole. Moguće je pretraživanje škole po dijelu naziva ili mjestu. Prema zadanoj školi i razredu može se pregledati i ispisati popis obveznih udžbenika.

Popisi su službeno objavljeni od strane Minstarstva znanosti, obrazovanja i športa i trebali bi biti potpuni.

Osim pregleda popisa, na stranicama je omogućeno i direktno naručivanje udžbenika na kućnu adresu uz mogućnost plaćanja karticama i u obrocima.

Ukoliko nemate nabavu udžbenika organiziranu preko škole, molimo Vas da ovu informaciju kao i link na www.udzbenik.hr stavite na web stranice Vaše škole kako biste roditeljima olakšali nabavu udžbenika.

U prilogu šaljemo i logotip za postavu na web stranice.

Srdačan pozdrav

Kristina Jovanić

udzbenik.hr

Kraj citata!

Ujedno Vas podsjećamo da na naslovnici možete vidjeti popis odabranih obveznih udžbenika samo za našu školu!

Nabava NOVIH udžbenika
Autor: Slavko Marenčić, 17. 6. 2010.

Citiramo dopis kojeg smo dobili putem maila:

Poštovani,

U prilogu šaljemo i logotip za postavu na web stranice.

Srdačan pozdrav

Kristina Jovanić