PODJELA DAROVA SV. NIKOLE – OBAVIJEST RODITELJIMA
Autor: Darko Zvonar, 2. 12. 2020.

Obzirom da Sveti Nikola s darovima dolazi u nedjelju, te da je  trenutno veći broj učenika nižih razreda u samoizolaciji darovi za blagdan Svetog Nikole dijelit će se prema dolje navedenom rasporedu u ponedjeljak, 7. 12. 2020. godine.

Obzirom na aktualnu situaciju neće biti priredbi i okupljanja, a pri podjeli darova pazit će se na poštivanje epidemioloških mjera.

Zbog toga će podjele darova za djecu koja nisu učenici ili polaznici predškole biti organizirane na otvorenom, uz što kraće zadržavanje i prema rasporedu da se izbjegne okupljanje roditelja i djece pri podjeli.  Molimo roditelje da, koliko mogu, poštuju dolje navedene rasporede i načine podjele darova, a ukoliko neće moći doći u navedeno vrijeme darovi se mogu preuzeti i kasnije ili ih za manju djecu mogu preuzeti braća ili sestre koji polaze školu. U tom slučaju treba se dogovoriti i reći tko za koga uzima poklon da se prema popisu djece može voditi evidencija te da se izbjegnu eventualni nesporazumi i manjak poklona.

Uz pomoć naših općina pokloni su osigurani za djecu s upisnog područja naše škole od navršene 2 godine do 4. razreda

Iznimka je Sudovec jer su nas iz Grada Novog Marofa zamolili da im pomognemo podijeliti darove svoj djeci iz Sudovca od rođenja do 8. razreda obzirom da zbog aktualne situacije neće biti posebne priredbe i podjele darova u Sudovcu u organizaciji grada kao prijašnjih godina.

ORGANIZACIJA  PODJELE  DAROVA – 7. 12. 2020. - ponedjeljak

PŠ KOLAREC:

• predškolci –  kad dođu u predškolu
  • mala djeca od 2 - 5 godina  – u dvorištu pored bočnog ulaza u 11.00 sati

PŠ HIŽANOVEC:

• predškolci –  kad dođu u predškolu
  • mala djeca od 2 - 5 godina – u dvorištu škole od 9.30 do 10 sati

MATIČNA ŠKOLA GORNJA RIJEKA:

• učenici od 5. – 8. razreda iz Sudovca – pri odlasku kući
  • predškolci –  u utorak, 8. 12.  kad dođu u predškolu
  • mala djeca od 2 - 5 godina – DRIVE IN podjela na parkiralištu škole od 14.20 sati  prema slijedećem rasporedu:

> 14.20 – za djecu 2 – 5 godina iz naselja Dropkovec, Štrigovec, Fajerovec

> 14.30 – za djecu 2 – 5 godina iz naselja Donja Rijeka

> 14.40 – za djecu 2 – 5 godina iz naselja Gornja Rijeka

> 14.50 – za djecu 2 – 5 godina iz naselja Deklešanec

> 15.00 – za djecu 2 – 5 godina iz naselja Kostanjevec Riječki

> 15.10 – za djecu 0 – 5 godina iz naselja Sudovec

Zahvaljujemo Općini Gornja Rijeka, Općini Sveti Petar Orehovec i Gradu Novom Marofu na pomoći u osiguravanju sredstava za nabavku poklona!

Molimo roditelje da pri dolasku po poklone nose masku i paze na razmak! Napominjemo da osobe (roditelji ili djeca) koje imaju određene simptome bilo koje zarazne bolesti, koje čekaju testiranje ili nalaz, koje su u samoizolaciji ili pozitivne na Covid-19  NE SMIJU dolaziti po poklone!  U tim slučajevima preuzimanje poklona bit će dogovoreno sa učiteljicama odnosno školom kad i kako to bude moguće.