OBAVIJESTI RODITELJIMA I UČENICIMA – GRIJANJE I ŠTRAJK
Autor: Darko Zvonar, 28. 10. 2019.

Obavještavamo učenike i roditelje da će se zbog problema sa puštanjem u rad sustava grijanja uzrokovanog kvarom na spremniku vode, tijekom idućih par dana, raditi na izmjeni uređaja i dijela instalacija u kotlovnici. Zbog navedenog molimo učenike da se toplije obuku. U jutro će se kratko pokretati sustav da bi se prostor malo zagrijao, a u slučaju da bude prehladno za boravak u učionicama, učenici će biti ranije pušteni kući.

Planirano je da se izmjena i popravak instalacija izvede kroz dva dana, da bi sustav mogao biti u funkciji prije nastupa najavljenog jačeg zahladnjenja, a kvar će napokon moći biti otklonjen jer je izvođač nakon provedbe postupka nabave dugo čekao na dobavu odgovarajućeg spremnika.

Što se tiče eventualnog nastavka štrajka u školama, obzirom da je bilo dosta upita ovih dana o održavanju nastave, napominjemo da će se na web stranici škole obavještavati o danu (danima) kada će biti štrajk. Kada se nastava počne dalje održavati, nije potrebno dalje objavljivati svaki dan da se nastava i dalje održava, nego će se opet objaviti obavijest u slučaju ponovnog štrajka. Dakle, ako nema obavijesti o štrajku za određeni dan, znači da se redovno održava nastava.

Zahvaljujemo na razumijevanju!