Danas: 3
INTERNET
Futsal učenici 5. i 6. razreda
Autor: Đuro Rađa, 6. 5. 2015.

Nakon osvojenog prvog mjesta na međuopćinsko gradskom natjecanju skupine Križevci u futsalu za učenike 5. i 6. razreda, učenici naše škole stekli su pravo nastupa na županijskom natjecanju.

Županijsko natjecanje održano je 30. 4. 2015. godine u športskoj dvorani OŠ Prof. Blaž Mađer u Novigradu Podravskom.

U prvoj utakmici igrali smo protiv ŠSD Braća Radić iz Koprivnice i uvjerljivo izgubili rezultatom 9:2. Golove na toj utakmici postigli su Šimun Šabijan i Antun Čatarić. U drugoj utakmici protiv ŠSD Prekodravac iz Gole potrebna nam je bila pobjeda kako bismo osvojili drugo mjesto. Nakon dobrog početka nismo uspjeli realizirati neke  prigode, dok su protivnici iz jednog protunapada postigli pogodak i na poluvrijeme otišli vodstvom 1:0. U drugom poluvremenu golovima Luke Tukše i Patrika Crnčića uspjeli smo preokrenuti rezultat na 2:1 u našu korist. Tom pobjedom smo na kraju osvojili drugo mjesto.

Za ŠSD Reka, OŠ Sidonije Rubido Erdödy igrali su: Karlo Borjan, Antun Čatarić, Patrik Crnčić, Šimun Šabijan, Mario Bušpanović, Karlo Furmeg, Davor Nemčić, David Pofuk i Luka Tukša.

Voditelj: Goran Mamić, prof.